KONST / Litografier / Färglitografi 14232072
nr 1423 2072
Jerry Roupe
(1919-2005), Sverige
Signerad, daterad 1981m Wennergren center. Färglitografi, bildmått: 26x41, yttermått inklusive ram: 39x54 cm
Jerry Roupe, svensk grafiker och målare född 1919, död 2005.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:53:54
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr